fbpx

Transport i Shpejte

Transport brenda 24 oreve. E sjellim kudo qe ndodheni ne Shqiperi&Kosove. Transport falas

Blerje Online

Bli online vetem me nje click.Zgjidh produkti qe deshiron,vendosni te dhenat tuaja dhe prisni telefonaten nga korrieri.

Pagese ne Dore

Paguaj vetem ne momentin e dorezimit te produkti. Pagesa kryhet ne dore te korrierit qe vjen ne adresen qe ju deshironi

Sherbim Klienti 24/7

Keni pyetje? Na kontaktoni ne 044314360 per tu lidhur me sherbimin e klientit.Ne dispozicionin tuaj 24/7.

Menyrat e Kontaktit

Tel: 044314360

Facebook: BctvAlbaniaa

Instagram: Bctv Albania

Email: [email protected]

Garancia e produktit

Cdo produkt i BCTV vjen ne adresen tuaj me garancine perkatese ku kompania mban pergjegjesi te plote mbi dorezimin e produktit origjinal si ne reklamim.

Rreth Nesh

BCTV  sjell ne dispozicionin tuaj produkte te certifikuara nga CE. Produkte origjinale, me ekskluzivitet te plote.Cdo produkt vjen te ju me garancine perkatese. Produkte inovative nje Click larg jush.

Oferta e Dites

Perfitoni nga oferta e dites. Oferta reale per produktet e zgjedhura. Blerja juaj e sotme vetem nje Click larg.

Oferta e Dites

Markat Tona

1
×
Pershendetje. Jemi ne dispozicionin tuaj per cdo pyetje!